Umów się na wizytę REJESTRACJA

Podochirurgia

plastyka wałów
Plastyka wałów okołopaznokciowych i opuszka są bezpiecznymi zabiegami.

Nowoczesne metody leczenia w podologii

Anmedica Wielkopolskie Centrum Zdrowej Stopy oferuje zabiegi chirurgiczne, realizowane w bezpiecznej przestrzeni profesjonalnego gabinetu zabiegowego, przeprowadzone przez dwa doświadczone zespoły chirurgiczno-pielęgniarsko-podologiczne. Nasi lekarze chirurg ogólny oraz chirurg ortopeda, współpracują z zespołem Anmedica od kilku lat, w czasie których dopracowaliśmy protokoły zabiegowe.

Kiedy standardowe zabiegi podologiczne i chirurgiczne, nie dają skutecznych rozwiązań, Anmedica oferuje nowoczesne chirurgiczne metody leczenia problemów: wrastających paznokci, braku wzrostu paznokci, zmian okołopaznokciowych (włókniaki, egzostozy, odrosty po cięciach klinowyc i inne).

Zabieg plastyki wałów okołopaznokciowych daje trwały efekt terapeutyczny i estetyczny, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod: resekcji klinowej płytki paznokciowej lub zrywania paznokcia, które są początkiem, jeszcze większych, problemów pacjenta.
Nowoczesny, opracowany przez nasz zespół, zabieg plastyki opuszka, pomaga w tych przypadkach, gdy płytka paznokciowa jest zablokowana, uszkodzona lub nie wykazuje cech wzrostu.

Dlaczego potrzebna jest plastyka?

Częstym skutkiem wrastania, stanów zapalnych jest pogrubienie i zbliznowacenie wałów okołopaznokciowych. Zdarza się również, że zbyt dużo tkanki w tej okolicy to kwestia dziedziczenia, a problem pojawiał się w rodzinie pacjenta. W przypadku przerostu wałów, metody podologiczne czyli klamrowanie, tamponowanie, podcinanie, nie przynoszą trwałego efektu terapeutycznego.  Pacjent zmaga się z kolejnymi stanami zapalnymi i bólem, wędrując od lekarza do lekarza.

To jest moment w którym powinno się rozważyć plastykę wałów okołopaznokciowych. Metoda daje trwałe, skuteczne rozwiązanie problemu, poprawę komfortu życia pacjenta, a wszystko bez zwężania czy zrywania płytki paznokciowej.

anmedica leczenie wrastaków
plastyka wałow okopolaznokciowych
Przykład terapii zrealizowanej w AnMedica. Zdjęcia przed, w trakcie i po zabiegu.

Przypadki trudne

Pacjenci trafiają do Anmedica z długą i bolesną historią, często, przez lata, źle diagnozowani. Doświadczenie i wiedza pozwala nam rozpoznać problem i dobrać prawidłową procedurę chirurgiczną. Oprócz plastyki wałów wałów paznokciowych, korekty opuszka i odblokowania wzrostu płytki paznokciowej, wykonujemy, w znieczuleniu miejscowym, zabiegi usunięcia zmian okołopaznokciowych, torbieli, włókniaków, ziarniny, pobrania materiału do badania histopatologicznego, usunięcia wrastającego elementu paznokcia, odcisków, kurzajek itd.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

DOŚWIADCZENIE I NOWOCZENE METODY

Zespół podochirurgiczny Anmedica to chirurdzy, pielęgniarki i podolodzy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i współpracy, opracowaliśmy autorskie metody leczenia oraz wdrożyliśmy nowoczesną chirurgię w zakresie problemów podologicznych (paznokcie wrastające, zahamowanie wzrostu paznokci, wyrośla i inne zmiany okołopaznokciowe). Część zabiegów, wykonujemy jako jedyny gabinet w Polsce. Do stycznia 2020 wykonaliśmy ok 840 zabiegów podochirurgicznych, co daje dużą grupę obserwacyjną, a to pozwala na doskonalenie procedur. Nie jesteśmy typowym zespołem chirurgicznym – w Anmedica spotkasz się z empatią, serdecznością, uśmiechem, postaramy się aby spotkanie z nami nie było traumatycznym wspomnieniem. Każdy pacjent i jego historia są dla nas bardzo ważne.

NOWOCZESNE CENTRUM

Anmedica Wielkopolskie Centrum Zdrowej Stopy jest jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się specjalistycznych placówek oferujących kompleksową opiekę podologiczną, podochirurgiczną i fizjoterapeutyczną. Od wielu lat pracujemy na dobrą opinię pacjentów, nieustannie pogłębiając wiedzę, doświadczenie stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Podologia i podochirurgia nie ma dla nas tajemnic.

TROSKA O PACJENTA

Troszczymy się o naszych pacjentów i staramy się zapewnić miłą i przyjacielską atmosferę. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta i przypadku, co dzięki doświadczeniu, pozwala na dużą skuteczność terapeutyczną. Nasz zespól to grupa osób, które lubią ze sobą pracować, przebywać, rozwijać się. Jesteśmy pasjonatami w swojej branży.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem, dzięki temu, my również, śpimy spokojnie. Stosujemy najwyższe standardy sterylizacji: wysokiej klasy autoklawy parowe, narzędzia pakowane w jednorazowe rękawy, prodecury mycia, suszenia i oznakowania narzędzi, kontrola pracy autoklawu: wydruk, testy do kontroli sterylizacji (w każdym procesie sterylizacji), test biologiczny – wysyłany do niezależnego laboratorium, archiwizacja testów.

DOGODNY DOJAZD I LOKALIZACJA

Centrum położone na urokliwym Starym Grunwaldzie, bezpośrednio przy ul. Grunwaldzkiej, pozwala na szybki dojazd z każdego miejsca w Poznaniu, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (wygodne przystanki na wprost wejścia do Anmedica). Na terenie jest dostępny parking dla pacjentów (wjazd od ul. Drzewieckiego).


Oferta podochirurgiczna

Plastyka wałów okołopaznokciowych

przykłady konieczności wykonania plastyki wałów okołopaznokciowych

W przypadku plastyki wałów okołopaznokciowych, skupiamy się na usunięciu przyczyny nawrotowego wrastania, czyli redukcji wałów.

Plastyka
opuszka

plastyka opuszka

Po przeanalizowaniu wielu przypadków, opracowaliśmy procedurę plastyki opuszka i regeneracji łożyska, a co za tym idzie, wzrostu paznokcia.

Marketing medyczny: Simpliteca.com. | Copyright © AnMedica. Przy współpracy z Rise360.Informacje RODO
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.