Plastyka opuszka

plastyka wałów
Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji

 

Doznałeś urazu paznokcia, po którym przestał on rosnąć? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasi specjaliści oferują zabieg plastyki opuszka, która pomaga przywrócić wzrost paznokcia. Przeczytaj więcej o plastyce opuszka i umów się na konsultacje z naszym podologiem. Wszystkich pacjentów zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Grunwaldzkiej 121 w Poznaniu.

Wieloletni brak wzrostu paznokcia oraz deformacja opuszka (w wyniku nieprawidłowej biomechaniki stóp, po urazach, interwencjach chirurgicznych, wieloletnim leczeniu p/grzybiczym) to problem medyczny i estetyczny, z którym bardzo często spotykamy się w naszej praktyce. Dotąd, jedynym możliwym, rozwiązaniem, była rekonstrukcja za pomocą specjalnych materiałów.

Po przeanalizowaniu wielu przypadków, opracowaliśmy procedurę plastyki opuszka i regeneracji łożyska, a co za tym idzie, wzrostu paznokcia. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji. Kontynuacją terapii jest stymulacja łożyska, korekcja toru wzrostu paznokcia oraz ocena biomechaniki.

plastyka opuszka przed i po plastyka opuszka przed i po plastyka opuszka przed i po plastyka opuszka przed i po

 

Przeczytaj więcej o podochirurgii w naszym centrum.