Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Pacjentów AnMedica. To zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas największym sukcesem.

MONIKA WOŁYŃSKA: ⭐⭐⭐⭐⭐

Podologia z najwyższej półki. Polecam panią Anię na wszelkie rozterki z waszymi stopami i paznokciami – moje nigdy nie wyglądały lepiej! Bardzo czyste stylowe wnętrze. Ciekawe jak będzie w nowej siedzibie.

BENIAMIN K.: ⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim podejście do klienta/pacjenta. Do gabinetu trafiłem zupełnie przez przypadek szukając rozwiązania problemu z ciągle wrastającym paznokciem. Wcześniej po wizytach u chirurga, 3- krotnie zrywali mi paznokcia (bolesne, nie polecam.) Dopiero po wizycie w gabinecie dowiedziałem się, że zrywanie paznokcia nie jest słusznym rozwiązaniem, po kilku wizytach i jednym dość poważnym zabiegu z udziałem chirurga udało się doprowadzić palca do ładu. Wszystko odbywało się w sterylnych warunkach, pełnym zaangażowaniu Pani doktor, Pani chirurg oraz Pań astystentek. Za każdym razem byłem witany z uśmiechem a Pani doktor podchodziła do sprawy mojego palca dosłownie jak do dziecka. Cieszę się ze trafiłem do tego miejsca i do tych ludzi. Serdecznie DZIĘKUJĘ! pozdrawiam gorąco!

KATARZYNA WÓJCIŃSKA: ⭐⭐⭐⭐⭐

Rewelacja! Od kilku lat przynajmniej 2 razy w roku chodzę do na pedicure podologiczny. Świetna profesjonalna obsługa, rozsądne ceny i bardzo dobra lokalizacja. Zdecydowanie polecam!.

PATRYCJA CHOCIESZYŃSKA: ⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalny zakład, gdzie specjalistki dokładnie i rozsądnie prowadzą konsultacje i zabiegi. Do tego przemiła atmosfera, serdeczna obsługa, ciepły i estetyczny wystrój… No i najważniejsze skuteczność w działaniu na długo!!! Bardzo zwracam uwagę na dbałość o czystość i przestrzeganie zasad higieny, a tutaj, w porównaniu z innymi: rewelacja, idealnie. Robią więcej niż wymagają normy, pełne zaangażowanie. Ceny bardzo dobre. Szybki kontakt. Rozsądne podejście. Polecam!

ARKADIUSZ SKOWRONEK: ⭐⭐⭐⭐⭐

Super miejsce. wreszcie rozwiązany problem wrastających paznokci. Miejsce profesjonalne!

MICHALINA IWANOWSKA: ⭐⭐⭐⭐⭐

Fantastyczny gabinet! Ciepła, miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz najwyższa jakość oferowanych zabiegów! Polecam!

DOMINIKA BILIK: ⭐⭐⭐⭐⭐

Pani Anna jest specjalistą najwyższej klasy, czynnie rozwija chirurgię palca i wiedzę podologiczną. Mam przyjemność znać Panią Anię osobiście i polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi.

PAULINA KAMIŃSKA: ⭐⭐⭐⭐⭐

Serdecznie polecam gabinet podologiczny prowadzony przez Annę Litowińską. Pełen profesjonalizm, fachowo oraz starannie wykonane zabiegi, które bardzo pomogły moim stopom w czasie ciąży.

PAULINA K.: ⭐⭐⭐⭐⭐

Po długich latach leczenia dermatologicznego, po straconej nadziei na normalny, zdrowy paznokieć dostałam namiar do gabinetu p. Ani! Od razu miałam konsultacje, został przeprowadzony zabieg. Po pół roku paznokieć rośnie, ma się coraz lepiej. Dodam że nie jestem z Poznania a jestem cały czas w kontakcie z p. Ania i zawsze mogę liczyć na konsultacje telefoniczną-zdjęciową 😁
Oczywiście polecam każdemu ten gabinet!