Umów się na wizytę REJESTRACJA

Plastyka opuszka

plastyka wałów w podochirurgii
Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji

Doznałeś urazu paznokcia, po którym przestał on rosnąć? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasi specjaliści oferują zabieg plastyki opuszka, która pomaga przywrócić wzrost paznokcia. Przeczytaj więcej o plastyce opuszka i umów się na konsultacje z naszym podologiem. Wszystkich pacjentów zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Grunwaldzkiej 121 w Poznaniu.

Opinia klienta:

Anna R.:Trafiłam do Anmedica na zabieg usunięcia osteofitu i plastykę opuszka. Obsługa w klinice jest na najwyższym poziomie. Empatia, uśmiech, dobre słowo oraz wsparcie dla pacjenta nieocenione. Otrzymałam odpowiedź na każde zadane pytanie, po zabiegu w dalszym ciągu odbywał się kontakt mailowy. Przyjechałam do Poznania z Sopotu dlatego w ramach kontroli wysyłałam zdjęcie i otrzymywałam dalsze wskazówki. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak ogromnym zaangażowaniem oraz wsparciem. Jestem pod ogromnym wrażeniem z jaką pasją i pełnym profesjonalizmem zespół opiekuje się swoimi pacjentami. Zabieg przebiegł pomyślnie, wszystko ładnie się zagoiło teraz czekam, aż paznokieć odrośnie ? Z całego serca polecam każdemu kto ma problem, żeby zgłosić się do pani Ani. Opłaca się przyjechać z każdego końca Polski. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc, jesteście niesamowici <3 chylę czoła !

Plastyka opuszka palca- kiedy jest potrzebna?

Wieloletni brak wzrostu paznokcia oraz deformacja opuszka (w wyniku nieprawidłowej biomechaniki stóp, po urazach, interwencjach chirurgicznych, wieloletnim leczeniu p/grzybiczym) to problem medyczny i estetyczny, z którym bardzo często spotykamy się w naszej praktyce. Dotąd, jedynym możliwym, rozwiązaniem, była rekonstrukcja za pomocą specjalnych materiałów.

Jak wygląda terapia?

Po przeanalizowaniu wielu przypadków, opracowaliśmy procedurę plastyki opuszka i regeneracji łożyska, a co za tym idzie, wzrostu paznokcia. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji. Kontynuacją terapii jest stymulacja łożyska, korekcja toru wzrostu paznokcia oraz ocena biomechaniki.

Plastyka opuszka palca – kompendium wiedzy

Czas trwania zabieguCena zabieguPrzygotowanie do zabieguZalecenia po zabieguPrzeciwwskazania
ok. 30 minut1600 złpacjent otrzymuje wszystkie zalecenia przed i po zabiegowe oraz spis potrzebnych opatrunków – kilka dni przed ustalonym terminem zabiegu
 • zmiana opatrunków wg zaleceń
 • ograniczenie chodzenia,
 • kontrola i zdjęcie szwów po ok 14 dniach,
 • stosowanie się do zaleceń pozabiegowych,
 • kontrola wzrostu paznokcia u podologa
 • kontrole i terapia wzrostu paznokcia i regeneracji łożyska w gabinecie podologicznym.
 • zaburzenia ukrwienia i krzepnięcia krwi,
 • cukrzyca.

Zobacz efekty zabiegu przed i po

Zdjęcia „po” przedstawiają palce na różnym etapie rekonwalescencji.

Przeczytaj więcej o podochirurgii w naszym centrum.

Potrzebujesz pomocy podochirurga?
  Wyślij nam zdjęcia dolegliwości, aby specjalista mógł lepiej ocenić przypadek.  Marketing medyczny: Simpliteca.com. | Copyright © AnMedica. Przy współpracy z Rise360.Informacje RODO
  close
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie!

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
   Rejestracja

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
    Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.