O nas

Poznaj Wielkopolskie Centrum Zdrowej Stopy AnMedica

Specjaliści

Poznaj nasz zespół

Anna Litowińska podolog Anmedica Poznań

Anna Litowińska

Założycielka ANMEDICA Wielkopolskiego Centrum Zdrowej Stopy, które powstało jako kontynuacja  Gabinetu Podologicznego Sensi, dyplomowana pielęgniarka, specjalista ds. podologii, specjalista ds. leczenia ran i odleżyn. Uczestniczka wielu szkoleń, konferencji, nieustannie pogłębia wiedzę i szuka nowych rozwiązań terapeutycznych. Pasjonatka podologii i tematyki stopy cukrzycowej. Wolontariusz w Poradni Stopy Cukrzycowej w szpitalu im. Raszei w Poznaniu. Pionierka zabiegu korekcji opuszka palca. Miłośniczka podróży.

Magdalena Kowalczyk to specjalistka podolog w Poznaniu

Magdalena Kowalczyk

Specjalista podolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, od kilku lat związana z Gabinetem Podologicznym Sensi. Uczestniczka ogólnopolskich konferencji i kongresów. W codziennej pracy pomaga pacjentom pozbywać się problemów estetycznych jak i zdrowotnych w obrębie stóp. Wolontariusz w Poradni Stopy Cukrzycowej w szpitalu im.Raszei w Poznaniu. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji jaką jest gotowanie.

Martyna Borzyszkowska

Martyna Borzyszkowska

Specjalista podolog, fizjoterapeuta, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Aleksandra Nowak to fizjoterapeuta w Wielkopolskim Centrum Zdrowej Stopy Anmedica

Aleksandra Nowak

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Jest w trakcie studiów podyplomowych w Akademii Osteopatii W swojej pracy kładzie nacisk na edukacje pacjenta, świadomość dotycząca zdrowia, prawidłowego odżywiania oraz aspekt aktywności fizycznej.

doktor specjalista ortopedii Mikołaj Dąbrowski

dr n. med. Mikołaj Dąbrowski

Lekarz specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi oraz Zakładzie Spondyloortopedii i Biomechaniki Kręgosłupa Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

dr n. med. Jolanta Cieślak

Specjalista chirurgii ogólnej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Chirurg z wieloletnim doświadczeniem, od kilku lat związana z Wielkopolskim Centrum Zdrowej Stopy, gdzie pomaga pacjentom pozbyć się problemów w wrastającymi paznokciami. Specjalista plastyki wałów okołopaznokciowych, prekursor zabiegów korekcji opuszka. Prywatnie miłośniczka jogi i zdrowego stylu życia.

Jacek Kalkstein

mgr. Jacek Kalkstein

Fizjoterapeuta, osteopata. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu i Osteopathie Schule Deutschland.

Agnieszka Bals to koordynatorka pracy całego zespołu Wielkopolskiego Centrum Zdrowej Stopy.

Agnieszka Bals

Kierownik recepcji, koordynatorka pracy całego zespołu Wielkopolskiego Centrum Zdrowej Stopy.

Piotr Kostrzębski to koordynator działu fizjoterapii, szkoleniowiec i rehabilitant w Poznaniu

Piotr Kostrzębski – konsultant

Fizjoterapeuta, terapeuta osteopatyczny, terapeuta manualny, międzynarodowy instruktor FDM i FDM NEURO z ramienia IFDMO, twórca koncepcji GTS (Globalnej Terapii Stopy).

Co mówią o AnMedica

Opinie naszych Pacjentów

Profesjonalny zakład, gdzie specjalistki dokładnie i rozsądnie prowadzą konsultacje i zabiegi. Do tego przemiła atmosfera, serdeczna obsługa, ciepły i estetyczny wystrój… No i najważniejsze skuteczność w działaniu na długo!!! Bardzo zwracam uwagę na dbałość o czystość i przestrzeganie zasad higieny, a tutaj, w porównaniu z innymi: rewelacja, idealnie. Robią więcej niż wymagają normy, pełne zaangażowanie. Ceny bardzo dobre. Szybki kontakt. Rozsądne podejście. Polecam!

Patrycja

Pełen profesjonalizm 4 lata męczyłam się z powodu nieodrastającego paznokcia z powodu uszkodzenia macierzy chodziłam po wielu specjalistach którzy nie umieli mi pomoc a nie którzy chcieli usunąć cały paznokieć co byłoby kompletna pomyłka ale trafiłam na państwa gabinet i nie żałuję. długo zastanawiałam się czy zabieg który miałam uda się i do dzisiaj nie żałuje polecam w 100%.

Marta

Pełen profesjonalizm połączony z nadzwyczajną atmosfera która panuje w gabinecie Sensi, sprawił że mogę polecić i oddać w ręce Pani Ani każdego z problemami stóp! Serdecznie dziękuję za uratowanie mojego palca, pyszne ciacha oraz domową atmosferę całej załodze SENSI 

Patryk

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.