Umów się na wizytę REJESTRACJA

mgr Bogumiła Woźniak

stanowisko: doświadczony podolog, szkoleniowiec, właścicielka Edu&Podiatry Podologiczne Centrum Edukacyjne, pedagog i instruktor zawodu na kierunku podolog w poznańskiej uczelni medycznej

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu studiów licencjackich i magisterskich na kierunku kosmetolog/specjalista ds. podologii. Z wykształcenia pielęgniarka z 15 letnim doświadczeniem na oddziale  ortopedycznym. Medyczne wykształcenie pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł w dziedzinie jaką jest podologia, a doświadczenie  zdobywała w renomowanych ośrodkach podologicznych w kraju i za granicą.

Jak sama twierdzi „Podologia to pasja połączona z dążeniem do ambitnych celów. Jest wewnętrzną siłą, która ciągle pcha mnie naprzód i każe robić wyjątkowe, ponadprzeciętne rzeczy…” co po raz kolejny udowodniła otwierając placówkę szkoleniową Edu&Podiatry Podologiczne Centrum Edukacyjne, świadczącą usługi szkoleniowe z zakresu ortonyksji i szkoleń w zakresie przygotowania do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na kierunku podolog.

Od kwietnia 2024 roku na stałe związana z Anmedica w Poznaniu jako podolog i szkoleniowiec. W Anmedica wykonuje zabiegi z zakresu podologii podstawowej i specjalistycznej, a jej pasją jest ortonyksja i leczenie wrastających paznokci. ale jej główną specjalizacją jest ortonyksja – leczenie wrastających paznokci. Najlepsze rezultaty leczenia w tym zakresie osiągane są bowiem we współpracy zespołu: chirurg-podolog-pielęgniarka-ortopodolog.

Swoją miłością do podologii zaraża również  przyszłych podologów na medycznej uczelni poznańskiej kierując się starożytną zasadą Primum non nocere

Prywatnie: miłośniczka podróży, siłowni i zdrowej diety.

Marketing medyczny: Simpliteca.com. | Copyright © AnMedica. Przy współpracy z Rise360.Informacje RODO
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Rejestracja

   * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
   Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.