Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, koordynator działu limfatyki OsteoMedical.

W centrum anmedica zajmuje się – prowadzeniem pacjentów z problemem obrzęku limfatycznego, żylnego oraz lipidowego (tłuszczowego); – bandażowaniem wielowarstwowym; – doborem i doradztwem w zakresie odzieży uciskowej; – terapią manualną i powięziową pacjentów z problemami narządu ruchu – terapią powięziowo – limfatyczną;

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe w zakresie dydaktyki medycznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie jest na 3 roku studiów doktoranckich AWF Poznań. Specjalizuje się w terapii pacjentów z problemem obrzęków limfatycznych, lipidowych oraz żylnych. Pogłębiając swoją wiedzę i poszkując najlepszej formy leczenia pacjentów rozpoczęła badania naukowe sprawdzające skuteczność różnych form terapii. Chcąc rozszerzać swoje umiejętnosci ukończyła szereg szkoleń z zakresu terapii manualnej (Holistyczna Terapia Manualna wg Rakowskiego), terapii powięziowej FDM , Koncepcję Terapii Obrzękowej, Diagnostykę i terapię niemowląt. Jej hobby jest od wielu lat jest sport – kolarstwo MTB.

Powrót

logo wojewódzkie centrum zdrowej stopy

AnMedica, to doświadczonony zespół podologów w Poznaniu. Jesteśmy jednym z wiodących centrów chirurgii podologicznej. Profesjonalne narzędzia, sprzęt i preparaty pozwalają na wyznaczenie odpowiedniego standardu usług w naszym centrum podologicznym. Pracujemy na takich markach jak: Allpresan, Podopharm, Hartmann, Ruck, Ecolab.

Dojazd

Adres centrum podologii
AnMedica, ul. Grunwaldzka 121, 60-313 Poznań

Czynne
Pon-Piątek: 10:00-18:00

E-mail: kontakt@anmedica.com
Telefon: 691 104 404

Copyright © AnMedica- Podolog Poznań. Informacje RODO